Znajdujesz się w: Strona główna / Aktualności

2020-02-12

ZABAWA KARNAWAŁOWA

Po ciężkiej pracy w I semestrze nauki uczniowie niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w Naszej szkole we wtorek 4 lutego.

Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Szkolna świetlica wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami, serpentynami, gwiazdami i bibułą zachęcała do radosnej zabawy.

Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet zdumienie. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom jak i pracownikom obsługi.  Były konkursy, korowody, kółeczka i tańce w parach.

Tegoroczna zabawa karnawałowa należała do udanych. Teraz czas ferii zimowych i zasłużonego odpoczynku po I semestrze nauki.

Wszystkim uczniom życzymy miłego odpoczynku:)

Alicja Dadacz

ZABAWA KARNAWAŁOWA - galeria

ZABAWA KARNAWAŁOWA

30 kwietnia 2024
następny miesiąc poprzedni miesiąc
pn wt śr czw pt so nd
imieniny
Balladyny, Lilli, Mariana
Subskrypcja
Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach w serwisie, podaj swój adres e-mail.
Subskrypcja - dopisz - wypisz
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez: CMS - FSI
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Świdwinie, Szturmowców 1, 78-300 Świdwin, pow. Świdwin, woj. zachodniopomorskie tel.: 94 3651041, fax: 94 3651041, email: sp3sek@wp.pl NIP: 672-112-07-66